Movies
Ratings
311
My Oxford YearRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Purple HeartsRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
He's All ThatRated ★ 3.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 3.0
Waiting For RainRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Feel the BeatRated ★ 4.0