Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 4.5