Movies
Ratings
251
The SignalRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 1.0
Step UpRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 5.0