Movies
Ratings
185
Sin CityRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 4.0
ElfRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.0