Titles you rated
CapernaumRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0