Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 1.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 0.5
No Tears for the DeadRated ★ 1.0
The Plan ManRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 5.0