Movies
Ratings
126
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
NextRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.0
ConfuciusRated ★ 2.0