Titles you rated
Look BackRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 0.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 0.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
Jung_eRated ★ 0.5
HometownRated ★ 0.5
Seoul VibeRated ★ 1.0
AlliedRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 0.5
F9: The Fast SagaRated ★ 0.5
War DogsRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5