Series
Ratings
40
Alien: EarthRated ★ 0.5- Good BoyRated ★ 0.5
IronheartRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 0.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5- Joseon ExorcistRated ★ 0.5
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 0.5
Mr. QueenRated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 0.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 0.5