Titles you rated
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
RedsRated ★ 3.0
Worldly GirlRated ★ 4.5
CarmenRated ★ 5.0
Waiting for the MoonRated ★ 5.0
Girl PictureRated ★ 4.0- YumRated ★ 3.0
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.5