Series
Ratings
220
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 법과 정의Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 2.0
The Greatest MarriageRated ★ 2.0