Series
Ratings
166
EchoRated ★ 3.0
Your Friendly Neighborhood Spider-ManRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Fubar Season 1Rated ★ 4.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 3.5
The PackageRated ★ 4.0
Real Estate ExorcismRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
The Family GameRated ★ 3.0- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 4.0
- 僕とシッポと神楽坂Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0