Titles you rated
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0- TurbulentRated ★ 3.0
Looking for Oum KulthumRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
Tehran TabooRated ★ 3.0