Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0