Movies
Ratings
218
Toy StoryRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Pi's StoryRated ★ 3.5
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 0.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 1.5
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5