Titles you rated
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- BossRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
ErasedRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0