Titles you rated
 Wonder WomanRated ★ 3.5 Wonder WomanRated ★ 3.5
 LimitlessRated ★ 2.5 LimitlessRated ★ 2.5
 JokerRated ★ 4.5 JokerRated ★ 4.5
 Black SwanRated ★ 3.5 Black SwanRated ★ 3.5
 LavaRated ★ 2.5 LavaRated ★ 2.5
 ArrivalRated ★ 3.0 ArrivalRated ★ 3.0
 Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0 Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
 ChangelingRated ★ 3.0 ChangelingRated ★ 3.0
 The Red ShoesRated ★ 3.0 The Red ShoesRated ★ 3.0
 Before SunsetRated ★ 4.0 Before SunsetRated ★ 4.0
 Shall We Dance?Rated ★ 3.0 Shall We Dance?Rated ★ 3.0
 Before SunriseRated ★ 4.0 Before SunriseRated ★ 4.0
 Alita: Battle AngelRated ★ 4.0 Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
 RinguRated ★ 3.5 RinguRated ★ 3.5
 Vanilla SkyRated ★ 4.0 Vanilla SkyRated ★ 4.0
 The ScentRated ★ 2.5 The ScentRated ★ 2.5
 Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0 Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
 The Righteous ThiefRated ★ 2.5 The Righteous ThiefRated ★ 2.5
 The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5 The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
 The ExorcistRated ★ 3.0 The ExorcistRated ★ 3.0