Series
Ratings
39
KarmaRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5