Movies
Ratings
303
TyphoonRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 2.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5