Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.5
City HunterRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5