Movies
Ratings
333
Black PantherRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0