Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- One WinRated ★ 1.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
The Devil's DealRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0