Series
Ratings
134
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0