Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5