Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5- D-WarRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0