Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 1.5
Batman: Year OneRated ★ 3.5
Batman: The Killing JokeRated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5