Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
PreyRated ★ 2.0
MidwayRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
NobodyRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.0
Bad Boys for LifeRated ★ 1.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 2.0
F9: The Fast SagaRated ★ 0.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 1.5
BurningRated ★ 1.5
Black WidowRated ★ 1.5
Ad AstraRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.0