Titles you rated
Yellow BootsRated ★ 3.0
Cutie PieRated ★ 2.0- Eun ShilRated ★ 2.0
StandbyRated ★ 1.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
LobbyistRated ★ 4.0- I Need a FairyRated ★ 2.0
- VirtueRated ★ 4.0
- Eyes of DawnRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
Tree of HeavenRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 3.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.0
- The LandRated ★ 4.0
- KkangsooniRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 3.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.0