Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
WantedRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5