Movies
Ratings
105
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0