Titles you rated
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
JigsawRated ★ 3.0