Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5- ApartmentRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
RivalRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0