Series
Ratings
60
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Revolutionary LoveRated ★ 3.5
Well-Intended LoveRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
King Maker: The Change of DestinyRated ★ 3.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 5.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 5.0
Full Metal Panic!Rated ★ 5.0
Full Metal Panic! Invisible VictoryRated ★ 5.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.5
Legend of Yun XiRated ★ 3.5
Handsome SiblingsRated ★ 4.0
TouchRated ★ 2.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0