Series
Ratings
224
Squad 38Rated ★ 3.5
My Beautiful BrideRated ★ 4.0- BossRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.5
SeoulmoonRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 4.0- BodyguardRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 3.0