Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 2.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5