Series
Ratings
32
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.5- Excessive ChallengeRated ★ 3.0
- Reckless ChallengeRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5