Titles you rated
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Truth About LoveRated ★ 5.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
Crazy First LoveRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0- A Good HusbandRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0