Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 2.0