Movies
Ratings
532
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Dear ExRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
The Land of Steady HabitsRated ★ 3.5
Alex StrangeloveRated ★ 2.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
HushRated ★ 3.5
The RitualRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0