Movies
Ratings
97
BoyhoodRated ★ 0.5
CarolRated ★ 1.0
The ClassicRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0