Series
Ratings
332
Gossip GirlRated ★ 4.5- TorikoRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5- TorikoRated ★ 4.5
TorikoRated ★ 4.0
The Lady Blessed by the Gorilla God is Adored by the Royal KnightsRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 5.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
BarryRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0