Titles you rated
- Spirit FingersRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
See You in My 19th LifeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0