Titles you rated
High LifeRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
La HaineRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 2.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0