Movies
Ratings
62
Finding NemoRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
PushRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0