Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0