Titles you rated
The CallRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0