Series
Ratings
12
Unintentional Love StoryRated ★ 4.5
Jazz for TwoRated ★ 3.5
You Make Me DanceRated ★ 2.5- The Time of FeverRated ★ 4.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 3.5
Our Dating SimRated ★ 4.5
A Shoulder to Cry OnRated ★ 4.0- Secret RelationshipRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
A Breeze of LoveRated ★ 4.5- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.5