Titles you rated
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
The FableRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 4.0
JormungandRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
The VeilRated ★ 2.0