Titles you rated
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0- TarotRated ★ 2.0
 
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
 
Hidden FaceRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 3.5
 
AliensRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.0
 
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5