Titles you rated
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
IronheartRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5